Neden Eksik Tahta?

Eksik Tahta ekibi Radyo & TV sektöründe 23 yıldır kazandıkları bilgi, birikim ve deneyimlerini yaratıcı fikirleri ile harmanlayarak projelerinize sesleriyle hayat vererek, hayalinizdeki puzzle’ın eksik kalan parçasını tamamlamak için kurulan sesli hizmet ajansıdır.

Sıra Dışı fikirleri ile fark yarattıkları için kendilerine “Eksik Tahta” diyen ekibimizin hedefi iz bırakan ses, metin ve prodüksiyon çalışmalarına imza atmak ve markanızın, ürünlerinizin hedeflerine uygun projelerde birlikte yol almaktır.

Ajansımızın kurucuları medya sektöründe uzun yıllar seslendirmen, reklam metin yazarlığı, radyo program yapımcılığı, sunuculuk, belgesel seslendirme, kitap seslendirme, reklam prodüksiyon yapımı, jingle yapımı, reklam satış ve pazarlama alanında çalıştığı için projelerde sadece ses odaklı değil, aynı zamanda üretilen prodüksiyonun satış aşamasını da düşünerek çalışmaktadır.

Bir ürünün seslendirme ve prodüksiyon hizetinin kaliteli olması kadar, ürünün pazarlama aşamasında radyo & tv & medyada en doğru şekilde planlanmasının ne kadar önemli olduğunu bilerek yola çıkıyoruz.

EKSİK BİR ŞEY Mİ VAR İŞ HAYATINIZDA? TAMAMLAMAK İÇİN BURADAYIZ!